Kurz kineziologického rozboru

Dne 9. 6. 2018 se bude konat odborný kurz v Rajhradu a názvem Komplexní kineziologický rozbor. Kurz je zaměřen na zhodnocení pohybového aparátu pacienta / klienta, vyšetření odchylek a tvorbě záznamu. Teoretická část je složená ze základu topografické anatomie, neurofyziologie a patologie, v praktické části bude prezentováno vyšetření v praxi. Součástí kurzu je i výuka základních ortopedických testů, testování dynamické stabilizace kořenových kloubů, stereotypu dýchání a základní testy na hluboký stabilizační systém.

Kurz je otevřen fyzioterapeutům, lékařům, studentům, fitness trenérům a dalším zájemcům. http://www.vzdelavani.rajhrad.charita.cz/index.php?page=4&detail=162&url=komplexni-kineziologicky-rozbor

NAVRHNĚTE TÉMATA DO KNIHY

20180101 101933Ve spolupráci s vydavatelstvím Albatros Media, a.s. připravujeme knihu o rehabilitaci po operaci kolene. Takový manuál  pro domácí cvičení po propuštění z nemocnice. Prozatím zpracovaná témata jsou artróza a endoprotéza kolenního kloubu (umělý kloub), utržení předního zkříženého vazu a jeho plastika a poranění menisků. Máte nápad na další diagnózu, jejíž léčbu byste rádi znali? Pokud ano, návrhy posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme!

Další články...

  • 1
  • 2

Kontakt

Mgr. Kateřina Honová
Hvozdecká 1305/5
Brno 63500

Tel. : 774 816 669
Email: fyzioterapie.honova@gmail.com

Mapa