Rok jsem trpěla celodenní bolestí v poměrně specifické oblasti, kterou jsem si způsobila zraněním při sportu. Navštívila jsem několik odborných lékařů, vyzkoušela mnoho terapií, bohužel bez výraznějšího léčebného efektu. Paní magistru jsem oslovila na základě jejích odborných článků, které zveřejňuje na internetu. Velmi mě potěšila její ochota a lidský přístup. Od začátku terapie bylo patrné, že má velké zkušenosti a především upřímnou chuť pomoci. Možná proto, že sama kdysi prodělala vážný úraz a umí se tak vcítit do pocitů druhého člověka, kterého trápí zdravotní potíže. Každopádně mi velmi pomohla, a to nejen po fyzické stránce, ale dokonce i po té psychické, neboť se mnou celou záležitost trpělivě prodiskutovala a tím mě uklidnila. Při dodržování rad a terapie, kterou mi doporučila, se můj zdravotní stav začal pomalu zlepšovat. Dnes jsem opět fit, cvičím a běhám jako dřív. Jsem moc vděčná, že jsem mohla osobně poznat paní magistru. Je to úžasný člověk a profesionál!
Tamara Š.

Paní Mgr. Honovou jsem kontaktoval na základě doporučení zmámých, kteří se pohybují v oblasti tělovýchovy a sportu.
Řešil jsem akutní problémy se zády a dolní končetinou. Paní Mgr. Honová mi byla doporučena nejen jako skvělá fyzioterapeudka a specialistka na strečinkové cvičení, ale i osoba která dokáže člověka usměrnit a najít příčiny problémů tam, kde by je nečekal. Přestože to k ní mám daleko, nikdy jsem nelitoval cesty. Po půl roce společného snažení se můj stav citelně zlepšil. Dle mých zkušeností je velkým profesionálem ve svém oboru, velmi empatická s opravdovostí pomáhat druhým lidem. Vážím si toho,že se mě ujala a zároveň doufám, že naše spolupráce bude pokračovat.
Pavel M.

Je ťažké opísať, akým obrovským prínosom a motiváciou bola pre mňa spolupráca s Katkou. Vážim si ju nie len preto, že je skvelá kolegyňa a kamarátka, ale aj pre jej profesionálny terapeutický prístup a cit pre "detektívnu" prácu pri odhaľovaní funkčných porúch pohybového aparátu. Katka Honová je dokonalým príkladom človeka, ktorý vykonáva povolanie fyzioterapeuta telom aj dušou.
Alexandra Kňažská

Syn se snaží po prodělané Perthesově chorobě vrátit do normálního a sportovního života a paní Honová nám v tomto velmi pomohla. Všechny potřebné cviky srozumitelně vysvětlila a ukázala.
Zdeněk Mach

Vážená pí.Honová,velice ráda jsem Vás poznala a kdykoliv jsme potřebovali vaši pomoc byla jste ochotná nám vyhovět.Věřím to co děláte má smysl a pomáhat lidem neumí každý.
S velkou úctou k Vám děkujeme za vše Endlovi.

Kontakt

Mgr. Kateřina Honová
Hvozdecká 1305/5
Brno 63500

Tel. : 774 816 699
Email: fyzioterapie.honova@gmail.com

fb

Mapa